Kütük Ev Fiyatları
Ahsap Ev Telefon Bilgileri

ANASAYFA    KURUMSAL      MÜŞTERİLERİMİZ     GALERİ     İNSAN KAYNAKLARI     BAYİLER         İLETİŞİM    
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   

MÜŞTERİ BİLGİ FORMUKütük Ev Fiyatları

HERKES BİR KÜTÜK EVDE OTURSUN DİYE; KÜTÜK EVLERDE 12 AYA VARAN TAKSİT SEÇENEKLERİ.

KÜTÜK EVLERDE DAHA RAHAT ODEMELERLE HERKESİN BİR EVE SAHİP OLMASINI SAĞLAMAKTAYIZ.

12 AYA KADAR TAKSİTLE KREDİ KARTSIZ KEFİLSİZ ÖDEME SEÇENEKLERİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ EV SAHİBİ YAPIYORUZ.Kütük Evler,

Ahşap iskeletli ve Kütük denilen sistemde iki ayrı özellikte ev seçeneği mevcuttur.Kütük ev sistemi 'Çantı' denilen kanalların açıldığı,dişili erkekli ağaçların bindime usulu biraraya geldiği sistemin adıdır. Ahşap iskelet sistemli evlerde taşıyıcı iskelet 5*15 cm,15*15 cm ağaçların dikey yönde ve yatay yönde birbirine bağlandığı sistemin adıdır.Bu sistemde ilave olarak iskeletin içerisine çift kat izolasyon uygulaması ve dış cepheden osb 3 malzeme uygulaması yapılır.İç kısımda lambri yada alçıpan görebilirsiniz.Dış cephe yalı baskısı,yarım kapak tormuk malzeme,lambri vea sıva sistemi ile yapılabilmektedir.Bu evlerin en önemli özelliği nefes almasıdır. Solunum yolu hastaları için özellikle kullanılması önerilmektedir.Yazın serinlik etkisi kışın sıcak bir ortamda yaşarsınız.Evlerimizin tamamı 60 yıl malzeme 20 yıl işçilik garantisi altındadır.

 

KAMPANYALARIMIZDAN YARARLANIN !
Firmamız belirli zamanlarda her bütçeye uygun kampanyalar düzenlemektedir. Sizde kendi bütçenize uygun bir kampanya seçerek kolay , zahmetsiz ve ucuz  ahşap ev sahibi olun ! Kampanyalarımızı öğrenmek için telefon numaramızdan bizi arayabilir , müşteri bilgi formundan bilgi isteyebilir veya kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz !
     


SİZ TASARLAYIN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

    
Kendi zevkinize göre evinizin dış cephesini şekillendirin ! Ahşap çeşitleri ve renkleri , Shingle çeşitleri ve renkleri , hepsini kendi göz zevkinize göre yerleştirin !

Resmi bize gönderin sizinle iletişime geçelim ! En kısa zamanda fiyat teklifimizi gönderelim.

 


 

Kütük Evler
Kütük Evler
Kütük Evler
     
Kütük Evler
Kütük Evler
Kütük Evler
     
Kütük Ev Kampanyalarımız

 
Web Tasarım